Aktuálně jsme vytížení ze 75 %
Volejte  +420 721 031 832

O nás

E-mailing neexistuje ve vakuu, vstupují do něj další disciplíny. Propojení e-mailingu s dalšími marketingovými kanály navíc výrazně posílí efektivitu vašich kampaní. Proto máme k ruce tým odborníků: šikovné datové analytiky, brand manažery i specialisty na sociální sítě.

S kým budete spolupracovat

Seznamte se s kolegy z týmu Emailpresso!

Jiří Král​

E-mailingový a obsahový specialista
Nejsilnější stránkou Jirky Krále je kreativa –⁠ trefné předměty, znělé titulky a úderné buttony. Pomůže vám s nastavením dlouhodobé e-mailingové strategie a komunikace k jednotlivým segmentům. Dlouhodobě spolupracuje s e-shopem Pneumatiky.cz, značkou Ontario a organizací Paměť národa.

Jiří Musil

Teamleader a e-mailingový specialista
V kariéře Jirky Musila byl mailing vždy na prvním místě. S víc než 10letou zkušeností s nastavováním kampaní jde o nejostřílenějšího člena a teamleadera Emailpresso. V minulosti spolupracoval s velkými hráči jako jsou Okay.cz a ZOOT. Nyní se věnuje především e-mailingové automatizaci a nastavování CRM.

Michaela Mihók

Brand manažerka
Michaela má přes 12 let zkušeností z oblasti marketingu a obchodu pro značky jako Coca-Cola, IKEA, Johnson&Johnson nebo Kia. Aktuálně působí jako Account Director v reklamní agentuře Fragile. V týmu EmailPresso zaštiťuje brand marketing a nastavení dlouhodobé strategie.

Jakub Kokeš

Grafik a fotograf
Žádný e-mailing se neobejde bez hezkého vizuálu. Právě zde přichází na scénu Jakub, který zajišťuje vše od grafiky až po focení produktových obrázků. Spolupracovali jsme například na projektech pro Purple Technology a Mojedilna.cz.

Klára Faiglová

Specialistka sociálních sítí
E-mailing je silný nástroj sám o sobě –⁠ natož když ho spojíte se sociálními sítěmi. Klára vede tým social media specialistů ve společnosti Effectix a je naším garantem na propojení mailingu a sociálních sítí. Pomůže vám například nastavit remarketingovou kampaň na Facebooku cílenou na zákazníky z vašeho seznamu kontaktů.

Šárka Jankovcová

Šárka je náš hlavní datový analytik a má bohaté zkušenosti s prací se zákaznickými databázemi. Aktuálně pracuje na několika projektech v oblasti udržitelnosti.

Milan Jansa

Náš tým by nebyl kompletní bez zkušeného specialisty na automatizaci, kterým je právě Milan. V minulosti spolupracoval například se značkami Bitdefender, Alpsport, TV Golf Channel, Scarpa, EMOS, Emgeton a spoustou dalších.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Máte jakýkoliv dotaz?
Napište nám a my odpovíme co nejdříve.

Naše spolupráce